Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Udział w XXI Biegach Ulicznych w Drawnie

Dnia 11 maja w Drawnie odbyły się XXI Biegi uliczne. Sukcesy odnieśli uczniowie naszej szkoły:

1 miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła  - Joanna Zań

3 miejsce – Roksana Florczak (klasa 2 gimnazjum)

3 miejsce – Michalina Kaczka (klasa 3 gimnazjum)

1 miejsce – Krystian Gołębiewski (klasa 3 gimnazjum)

2 miejsce – Kacper Kurlej (klasa 3 gimnazjum)

5 miejsce – Jakub Wyroślak (klasa 3 gimnazjum)

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

autor: Artur Stąporek

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów uczniów

Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: Ona daje życie.

Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: Ona daje życie.

Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: Ona daje życie.

Dzięki "dobroci serca" mieszkanek Recza kolejny raz w tym roku, mogłam sprawić przyjemność dzieciom z Domu Dziecka w Stargardzie.

Samochodem wypełnionym szczelnie po dach: ubraniami, artykułami chemicznymi, zabawkami oraz naszymi "drobniakami" (147,52 zł) 17.05 zajechalismy rano pod placówkę na ulicy Mickiewicza gdzie oczekiwała na nas Pani koordynator Kasia. Pani Kasia zajmuje się segregacją, tego co zawieźliśmy aby podzielić wszystko między 6 placówek znajdujących się w Stargardzie. Za okazane serce serdecznie dziękuję i jednocześnie ogłaszam że zbiórka trwa nadal.

J.Jakubowska

UCZYMY SIĘ PROGRAMOWANIA Z PHOTONEM

UCZYMY SIĘ PROGRAMOWANIA Z PHOTONEM

Photon to polski robot edukacyjny, który poprzez aplikację mobilną pozwala dzieciom wejść w świat nowych technologii. Wspiera dzieci w rozwoju podstawowych umiejętności naszych czasów: rozwija kreatywność, zdolność logicznego myślenia, poznawanie podstaw programowania i zrozumienie działania czujników, w które jest wyposażony. 
W naszej szkole rozpoczęły się już zajęcia z informatyki, na których poznajemy możliwości Photona.
Zakup robota był możliwy dzięki wparciu finansowemu przyjaciela naszej szkoły: Nadleśnictwo Drawno. Serdecznie dziękujemy naszemu darczyńcy za możliwość wzbogacenia bazy dydaktycznej szkoły.
Dyrekcja, uczniowie i nauczyciele

ZAWODY WĘDKARSKIE z okazji Dnia Dziecka

ZAWODY WĘDKARSKIE z okazji Dnia Dziecka

Polski Związek Wędkarski – koło nr 1 Remor Recz z okazji Dnia Dziecka organizuje dla uczniów w wieku 11-16 lat zawody wędkarskie.

Zawody odbędą się w dniu 03 czerwca 2018 r. o godz. 9.00 na Jezierze Rajsko I (Barana).

Zgłoszenia uczestników – uczniów Szkoły Podstawowej w Reczu przyjmowane są u p. Piotra Pawłowskiego do dnia 25 maja 2018 r. (konieczna zgoda rodziców).

Dojazd i powrót na zawody we własnym zakresie.

Dzień Tańca z Klanzą

Dzień Tańca z Klanzą

Wczoraj, 15.05.2018r. na naszym Rynku nastąpiła eksplozja endorfin. Wspólnie z największymi ośrodkami Klanzy w Polsce Świętowaliśmy XI Ogólnopolski Dzień Tańca z Klanzą. Razem z nami bawiły się przedszkolaki, które brawurowo odtańczyły polkę i belgijkę. Gościliśmy również uczniów ze Szkoły Podstawowej w Drawnie. W naszej zabawie tanecznym krokiem przemierzyliśmy kontynenty odwiedzając wybrane państwa, ponieważ tematem tegorocznego dnia była Taneczna podróż przez świat z kodowaniem w tle.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w obchody tego dnia, a szczególnie Rodzicom, ponieważ upiekli smaczne ciasta i zajęli się ich sprzedażą.
Na kolejny Dzień Tańca z Klanzą zapraszamy za rok.

Wielki mecz ku czci Wielkiego Patrona

15 maja, z okazji Dnia Patrona – Adolfa Długosza, nasi dzielni nauczyciele i wspaniali uczniowie po raz kolejny stanęli ze sobą w szranki i rozegrali mecz piłki ręcznej o puchar przechodni Dyrektora Szkoły. Licznie zgromadzona na trybunach publiczność bardzo dopingowała obie drużyny i zagrzewała zawodników do boju głośnymi oklaskami.

Po niezwykle emocjonującym widowisku, ostatecznie triumfowali nauczyciele, pokonując swoich rywali 11:4 i to oni na kolejny rok stali się właścicielami pucharu.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za dobrą zabawę. Do zobaczenia na parkiecie za rok!

Rekrutacja 2018/2019

Gimpress

Gimpress

Przedstawiamy Wam nowy numer Gimpressu. Zachęcamy do lektury.

Rekolekcje 2018

Dzień Tańca z KLANZĄ

Dzień Tańca z KLANZĄ

Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia KLANZA oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Reczu serdecznie zapraszają wszystkich miłośników tańców i zabaw integracyjnych na 11 edycję Ogólnopolskiego Dnia Tańca z KLANZĄ

15 maja

obchodzony jest jako

Międzynarodowy Dzień Rodziny

To święto zainspirowało członków Stowarzyszenia KLANZA do przygotowania atrakcyjnego wydarzenia na placach różnych miast w całej Polsce, także w Reczu.

Już 15 maja 2018 o godzinie 9.30 zapraszamy do wspólnego zatańczenia prostych tańców integracyjnych rodziców z dziećmi, dziadków i babcie z wnukami i wszystkich chętnych. Pragniemy poprzez taniec zwrócić uwagę na często nieuświadomioną potrzebę bycia razem w ciekawym atrakcyjnym miejscu.

Tego dnia dedykujemy nasz wspólny taniec także wszystkim solenizantkom Zosiom, a zwłaszcza założycielce Klanzy Zofii Zaorskiej.

Wygenerowano w sekund: 0.03
688,744 unikalne wizyty