Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa fotografia

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Mobilność kadry

Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej

Czy to baśń, czy legenda...

Czy to baśń, czy legenda...

      Czy to baśń, czy legenda…. Nikt nie wie, ale najstarsi  ludzie opowiadają, że bardzo, bardzo daleko, ponad chmurami i ponad gwiazdami mieszka Święty Mikołaj. Mimo, że jest bardzo stary i ma ogromną siwą brodę, nieustannie czyta listy od dzieci z całego świata.

      6 grudnia odbywają się  Mikołajki i  w tym dniu Mikołaj przynosi prezenty. W naszej szkole uczniowie z klas 1-3 najpierw obejrzeli kabaretowe przedstawienie bajki ,,Czerwony Kapturek”. W roli babci wystąpiła gościnnie pani Małgorzata Śmiechowska ( kierownik ŚDS w Reczu), Czerwonego Kapturka zagrała Hanna Olejarnik z 5b, wilkiem był Jacob Wojtaszek z 6b a lekarzem do którego dzwoniła babcia Bartek Sment z 6b. Przepięknie o Czerwonym Kapturku zaśpiewała nam Patrycja Myczkowska z 2a, przygotowana przez p.Ewę Kociubę. Narratorem przedstawienia była Marysia Barna z 7b.

       Następnie przybył długo wyczekiwany przez dzieci Mikołaj i oczywiście miał dla każdego upominek. Przy rozdawaniu prezentów  pomagały : Aleksandra Cybulska z 6a( członek SU) oraz Wiktoria Gołębiewska i Hanna Sankowska z 4c ( członkinie sekcji świetlicy). Scenografię wykonała pani Ewa Kosiło a przedstawienie przygotowała  i opisała pani Bogumiła Pieciukiewicz. Zdjęcia na stronie –Szkoła Podstawowa w Reczu - Facebook  i  ŚDS Recz.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.04
437,271 unikalne wizyty