Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa fotografia

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

ASY SZKOŁY

ASY SZKOŁY

 

Laureaci „Złotej Dziesiątki” za wypracowanie najwyższej średniej ocen

w roku szkolnym 2017/2018

 

Miejsce 1. średnia 5,83          

Daria Konieczna   

Miejsce 2. średnia 5, 64         

Aleksandra Tomicz                    

Miejsce 3. średnia 5,61           

Jagoda Hertel                       

Miejsce 4. średnia 5,54         

Zofia Gryczewska

Pola Pilżys

Maria Barna

Miejsce 5. średnia 5,53         

Roksana Florczak                

Miejsce 6. średnia 5,50           

Katarzyna Afeltowicz                

Joanna Packań

Adrianna Piesyk                             

Artur Brydziński                                    

Maksymilian Cymerman                                    

Miejsce 7. średnia 5,45         

Małgorzata Tomicz

Oliwia Iwach

Amanda Piwowar     

Miejsce 8. średnia 5,44         

Karolina Biskupska                  

Miejsce 9. średnia 5,42         

Cyprian Guzek          

Miejsce 10. średnia 5,40       

Angelika Sikora

Alicja Konstantynowicz

Oliwia Konstantynowicz

 

 

Uczniowie klas III SP, którzy na koniec roku szkolnego 2017/2018

uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie wyróżnieni odznaką „Wzorowy Uczeń”

 

Klasa III A     

  1. Michał Maciejewski                                                            
  2. Lena Konieczna                                                                  
  3. Maja Konieczna                                                     
  4. Daria Korzeniecka                                                                                                    

 

Klasa III B 

Wojciech Krasowski  

 

Klasa III C                                                                                 

  1. Wiktoria Gołębiewska
  2. Adrianna Hryniewicz
  3. Hanna Sankowska
  4. Maja Sorokulska
  5. Adam Stefański

 

 

Uczniowie, którzy na koniec roku szkolnego 2017/2018

otrzymali świadectwa z wyróżnieniem

 

Klasa IV A

  1. Małgorzata Tomicz  
  2. Wanessa Duda  
  3. Małgorzata Piesyk  
  4. Paulina Grzyb  
  5. Igor Karcz  
  6. Zuzanna Tuchelman  
  7. Amelia Woźniak  
  8. Michał Czerniak 
  9. Zuzanna Kuźmicz  
10.   Mike Wojtaszek 

Klasa IV B

  1. Hanna Olejarnik
  2. Julia Czarnecka 
  3. Oliwier Bańkowski  
  4. Klaudia Więcek  

Klasa IV C

  1. Zofia Gryczewska
  2. Julia Emilianowicz
  3. Nadia Kozina   
  4. Maja Dziadak  
  5. Oliviera Czerwiński
  6. Wiktoria Pawlak  
  7. Kornelia Bożacka 
  8. Zuzanna Wyroślak  
  9. Dominika Nareska  

Klasa V A

  1. Oliwia Iwach  
  2. Jakub Pater  
  3. Aleksandra Cybulska
  4. Joanna Różańska  
  5. Wiktoria Baranowska  
  6. Filip Zań

  Klasa V B

  1. Julia Maciejewska  
  2. Hanna Gryczewska  
  3. Bartosz Sment  
  4. Julia Urbańska  
  5. Zuzanna Sankowska  
  6. Hubert Hertel  
  7. Amelia Konieczna  
  8. Maja Staszak  
  9. Hanna Więcek  

10.  Adrianna Wyrzykiewicz  

11.  Zuzanna  Żułtaszek  

 

Klasa VI A

  1. Amanda Piwowar  
  2. Natalia Piesyk  
  3. Martyna  Bąkowska 
  4. Anna Szymczak  
  5. Maksymilian Okonek
  6. Zuzanna Sumara 
  7. Wiktoria Stachańska 
  8. Jakub Bodnar 
  9. Marta Cierpiał  

10.  Aleksandra Piłat  

Klasa VI B

  1. Maria Barna  
  2. Pola Pilżys  
  3. Jakub Stasiak

Klasa VI C

  1. Małgorzata Krakowiak

Klasa VII A

  1. Katarzyna  Afeltowicz  
  2. Laura Rzepka

   Klasa VII B

  1. Aleksandra Tomicz  
  2. Adrianna Piesyk  
  3. Joanna Packań  
  4. Joanna Cymerman  
  5. Aleksandra Jarzębak  
 

Klasa II A gimnazjum

  1. Cyprian Guzek  
  2. Angelika Sikora  
  3. Hanna Szremska

Klasa II B gimnazjum

  1. Nikola Zawarska  
  2. Michał Różański  
  3. Natalia Kmetyk  
  4. Emilian Rakowski  

Klasa II C gimnazjum

  1. Roksana Florczak  
  2. Alicja Konstantynowicz 
  3. Oliwia Konstantynowicz  
  4. Barbara Stanik  
  5. Jakub Kowalczyk  
  6. Emilia Michalska  

Klasa III A gimnazjum

  1. Adriana Cybulska
  2. Dariusz Parchem
  3. Konrad Bożacki
  4. Zuzanna Kostrzewska
  5. Karol Stąporek

Klasa III B gimnazjum

  1. Karolina Biskupska
  2. Oliwia Kmetyk
  3. Maja Koźbiał
  4. Michał Nykiel

Klasa III C gimnazjum

  1. Daria Konieczna
  2. Jagoda Hertel
  3. Artur Brydziński
  4. Maksymilian Cymerman
  5. Sara Okonek

 

Uczniowie ze 100% frekwencją

 

  1. Katarzyna Przewdzięk   kl. IIA
  2. Oskar Iwach   kl. IIIA
  3. Igor Karcz   kl. IV A
  4. Olivier Czerwiński   kl. IVC
  5. Oliwia Iwach   kl. VA
  6. Szymon  Wieczorek   kl. VB
  7. Hubert Hertel kl. VB
  8. Aleksandra Piłat   kl. VIA
  9. Szymon Eichman   kl. VIB

10.  Adrianna Piesyk   kl. VIIB

11.  Jagoda Hertel   kl. IIIC Gim.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
220,624 unikalne wizyty