Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Powitanie

Witamy w oficjalnym serwisie internetowym Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Reczu

Funkcjonowanie Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Reczu opiera się na dorobku reprezentowanym przez jej patrona: Stefana Czarnieckiego - zdecydowanego i konsekwentnego w działaniu stratega. Jednocześnie fundamentem szkoły są wartości reprezentowane przez Honorowego Obywatela Gminy - Adolfa Długosza - żarliwego nauczyciela oraz skromnego, cierpliwego i wyrozumiałego człowieka. Szkoła jest ściśle związana ze społecznością lokalną i dąży do szerokiej i pełnej współpracy ze środowiskiem lokalnym. Jednocześnie jest szkołą otwartą na wszelkie inicjatywy o szerokim zasięgu terytorialnym i społecznym. Szkoła stwarza wszystkim pracownikom szansę rozwoju i pracy w przyjaznej atmosferze. Szkoła współpracuje z rodzicami, którzy są partnerami placówki we wszystkich zadaniach przez nią realizowanych. Szkoła skupia dzieci i młodzież z wielu środowisk, dlatego jej ważnym celem jest zintegrowanie młodych ludzi i pokazanie, że każdy z nich jest wartościową jednostką. Dba o bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój każdego ucznia, który potrafi funkcjonować we wciąż zmieniającym się świecie. Naszym największym dobrem jest dobro ucznia, przygotowujemy go do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami. Chcemy przygotować go do uczestnictwa w procesie uczenia się przez całe życie.

Oferta pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Reczu ogłasza nabór na stanowisko: sekretarka-kadrowa.
Wymiar czasu pracy:
- pełny etat,
- zatrudnienie na czas określony z możliwością podpisania umowy na czas nieokreślony,
- umowa od 01 marca 2020 r.

------------------------------

Więcej informacji

XV REGIONALNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK RECZ 2020

XV REGIONALNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK RECZ 2020


W środę 22 stycznia 2020 r. w hali sportowej w Reczu odbył się XV Regionalny Festiwal Kolęd Pastorałek Recz 2020. Organizatorami Festiwalu, jak co roku,  byli: Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Reczu, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Reczu, Parafia pw. Chrystusa Króla w Reczu.

 

W tegorocznym wydarzeniu udział wzięła rekordowa liczba uczestników. Niemal 60 osób rywalizowało wokalnie w trzech kategoriach. Uczestnicy reprezentowali szkoły i placówki kulturalne z województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego: od Szczecina aż po Piłę i Drawsko Pom.

 

Imprezę poprowadziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Maria Barna i Wiktoria Kurlej. W imieniu organizatorów wszystkich przybyłych uczestników, ich instruktorów, rodziców i dziadków, zaproszonych gości, przywitał dyrektor Szkoły Podstawowej w Reczu p. Maciej Gryczewski. Dyrektor podkreślił, że od wielu lat patronem honorowym Festiwalu (a wcześniej Konkursu) jest ks. biskup Henryk Wejman oraz Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, której Szkoła Podstawowa w Reczu jest partnerem.

 

Rangi  temu artystycznemu wydarzeniu dodali przybyli goście: Przewodniczący Rady Powiatu Choszczeńskiego pan Eugeniusz Nykiel, Sekretarz Gminy p. Piotr Bohdziewicz, Proboszcz Parafii pw. Chrystusa Króla w Reczu ks. Cezary Mroczek, reprezentujący organizatorów dyrektor MGOKiS p. Jacek Demczur,  Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Reczu p. Leonarda Cichorzewska, przyjaciel szkoły p. Magdalena Nowak, p. Ewa Pilżys – dyrektor Przedszkola Miejskiego w Reczu.

 

Podkreślono również, że sponsorami i partnerami Festiwalu byli: Nadleśnictwo Choszczno, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Reczu, Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego w Reczu, piekarnia Nykiel, radny Rady Powiatu Choszczno p. Jan Kuźmiński, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Reczu p. Leonarda Cichorzewska, radna Rady Miejskiej w Reczu p. Agnieszka Musialik, ksiegarnia PEGAZ w Choszcznie, p. Elżbieta i Ireneusza Klim, p. Teresa i Krzysztof Cymerman, p. Mariola Piekarska, Fundacja Wspierania Kultury „Noc Poetów”, p. Magdalena Nowak.

 

Uczestników oceniało Jury w składzie:

- przewodnicząca Jury: dr hab. P. Ewa Filipowicz – Kosińska – prof. Akademii Sztuki w Szczecinie. Absolwentka Sofijskiej Akademii Muzycznej. Przez 20 lat solistka Opery na Zamku w Szczecinie. Laureatka Nagrody Ministra Kultury i Sztuki w 1997, Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2001. Laureatka nagrody publiczności szczecińskiej „Bursztynowy Pierścień”.  Pani Ewa w 2007 uhonorowana została Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, a  w 2018 odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Artystka śpiewała na scenach Anglii, Austrii, Belgii, Danii, Niemiec, Holandii i Szwajcarii. Od 2005 r. pani dr prowadzi działalność dydaktyczną, naukową i pedagogiczną. Pracuje w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych oraz w Akademii Sztuki w Szczecinie.

- członek Jury: P. Olga Leśniak – wieloletni nauczyciel muzyki i śpiewu. Założycielka zespołu wokalnego Olibabki. Wielokrota jurorka konkursów wokalnych na szczeblu gminnym i regionalnym, min. Konkursu Kolęd i Pastorałek oraz Przeglądów Amatorskiego Ruchu Artystycznego – Przegladów Piosenki Dziecięcej.

- członek Jury: ks. Marek Kokoszyński – nauczyciel, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Reczu. Współorganizator Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej w Suliszewie, organizator Adwentowych Warsztatów Liturgiczno - Muzycznych w Reczu.

 

Jurorzy pokreślili wysoki poziom artystyczny uczestników. Z kronikarskiego obowiązku informujemy, że:

 

W kategorii I – rocznik 2010-2014 - zwyciężyła Maria Dyderska, która reprezentowała Szkołę Podstawową w Zamęcinie, II miejsce zajęła Kornelia Matyjasik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bierzwniku, a III miejsce nasz reprezentant Mateusz Maciejewski (inst. G. Jurkiewicz). Wyróżniono również: Hannę Misiak z Choszczna, Igę Sobieraj z Lubiany oraz Zuzannę Musiałowską z Zamęcina. Naszą szkołę reprezentowały również: Patrycja Myczkowska, Anastazja Owsicka, Maja Kwieciarz, które przygotowała p. Ewa Kociuba.

 

W kategorii II – rocznik 2006-2009 – I miejsce zajęła Zofia Gryczewska – Szkoła Podstawowa w Reczu (instruktor p. G. Jurkiewicz), II miejsce przypadło Antoniemu Płaczkowi z MOK w Myśliborzu, a III miejsce zajęła Lena Sikora reprezentująca Szkołę Podstawową nr 37 w Szczecinie. Wyróżniono aż 6 uczestników: Aleksandrę Juchniewicz ze Szczecina, naszą reprezentantkę Hannę Gryczewską (inst. G. Jurkiewicz), Aleksandrę Matyjasik z Bierzwnika, Sandrę Kołodziejczyk z Łaska, Katarzynę Wisłocką z Bierzwnika oraz Agatę Kwiatkowską z Suchania. Naszą szkołę reprezentowały również: Hanna Sankowska (inst. E. Kociuba), Julia Sankowska (inst. G. Jurkiewicz), Nadia Kozina (inst. G. Jurkiewicz).

 

W najstarszej III kategorii – rocznik 2001-2005 – I miejsce zajęła Edyta Tyrcha z Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie, II miejsce przypadło Darii Zając, a III miejsce zdobyła nasza absolwentka Wiktoria Spieler (inst. G. Jurkiewicz). Wyróżniono; Alicję Pawlak z Drawska Pomorskiego, Zuzannę Szymanek z Łobza oraz Sarę Nowak z Choszczna. Występowała także nasza zeszłoroczna absolwentka Joanna Stąporek (inst. G. Jurkiewicz).

 

Na zakończenie organizatorzy podziękowali drobnym upominkiem wszystkim instruktorom, a także jurorom. Uczestnicy i goście podkreślali, że organizacyjnie Festiwal pozytywnie ich zaskoczył wystrojem, charakterem stolikowej imprezy, podczas której wszyscy czuli się bardzo swobodnie.

Festiwal nie odbyłby się, gdyby nie zaangażowanie wielu osób: głównie pracowników MGOKiS, pracowników obsługi Szkoły Podstawowej w Reczu, sponsorów i partnerów Festiwalu. Należą im się ogromne brawa, podziękowania i gratulacje. Z tego co wiemy uczestnicy chcą wracać do nas za rok.

 

Fotorelacja i nagrania wykonawców znajduję się na naszym FB oraz FB Gminy Recz (wyk. p. Przygoński), fotografie wykonywali również podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Reczu.

 

Zapraszamy za rok!

 

Organizatorzy

XIV ZACHODNIOPOMORSKI FESTIWAL KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH W IŃSKU

XIV ZACHODNIOPOMORSKI FESTIWAL KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH W IŃSKU

NASZE SUKCESY W XIV ZACHODNIOPOMORSKIM FESTIWALU KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH W IŃSKU.

W piątek 17 stycznia 2020 r. odbył się XIV Zachodniopomorski Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Ińsku. Festiwal okazał się wielkim sukcesem naszych młodych wokalistów.

 

W I kategorii II miejsce zajęła Patrycja Myczkowska, której instruktorka jest p. Ewa Kociuba.

 

W kategorii II całe podium zajęli nasi reprezentanci!I miejsce dla Nadii Koziny (inst. Grzegorz Jurkiewicz), II miejsce dla Hanny Sankowskiej (inst. Ewa Kociuba), III miejsce dla Zofii Gryczewskiej (inst. Grzegorz Jurkiewicz).

 

W III kategorii zwyciężyła Wiktoria Spieler, która reprezentowała Recz (inst. Grzegorz Jurkiewicz).

 

Wszystkim występującym gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w następnej edycji tego Festiwalu. Fotorelacja na fb Ińskiego Centrum Kultury.

 

PS. Fotorelacja z Konkursu w Węgrzynie, o którym już pisaliśmy znajduje się na stronie internetowej organizatorów: Szkoły Podstawowej w Węgorzynie. Przypominamy, że w tamtym wydarzeniu wyróżnienie zdobyła Patrycja Myczkowska, II miejsce Zofia Gryczewska, a III miejsce Hanna Gryczewska.

Lider Samorządu Uczniowskiego

Lider Samorządu Uczniowskiego

W roku szkolnym 2019/2020
nasza szkoła bierze udział w konkursie

Lider Samorządu Uczniowskiego

Od stycznia do maja czeka nas
szereg zadań do wykonania:


1. Przeprowadzenie konkursu na najbardziej lubianego, wymagającego . . . nauczyciela. Głosowanie może się odbyć, np. poprzez wypełnienie anonimowych ankiet przygotowanych przez samorząd uczniowski. Ankiety można wrzucać do urny wystawionej na głównych holu szkoły. Wyniki powinny być ogłoszone uroczyście, np. na apelu, w gazetce szkolnej lub poprzez szkolny radiowęzeł.

2. Przeprowadzenie szkolnej ankiety uczniowskiej na temat: Co Ci się w naszej szkole podoba, co oceniasz negatywnie, jakie zmiany wprowadziłbyś/wprowadziłabyś? Jak oceniasz swoje relacje z kolegami ze szkoły, co jest w porządku, a co wymaga poprawy?

3. Przygotowanie szkolnej gazetki.

4. Przygotowanie akcji charytatywnej w dowolnej formie i na wybrany przez samorząd uczniowski cel, np. przygotowanie paczek świątecznych dla najuboższych, zorganizowanie zbiórki ubrań, zabawek dla miejscowego domu dziecka.

5. Jak oceniasz pracę samorządu uczniowskiego w swojej szkole oraz czym powinien się zająć?

6. Zorganizowanie ogólnoszkolnej debaty na temat „Tytoń, narkotyki, dopalacze, alkohol – jak się przed tym bronić”.

7. Zorganizowanie ogólnoszkolnej debaty na temat „Przemoc i agresja w szkole i jej okolicy – jak się przed tym bronić”.

8. Zorganizowanie w szkole cyklicznych wieczorków poetyckich, teatralnych, tematycznych, kół dyskusyjnych, zainteresowań . . .

9. Przeprowadzenie dnia talentu w szkole. W tym dniu, na zorganizowanej przez samorząd uczniowski uroczystości, uczniowie będą mogli zaprezentować swoje talenty, np. muzyczne, taneczne, gimnastyczne, plastyczne, fotograficzne . . . Nagrodą może być dzień wolny od pytania dla całej klasy, której przedstawiciele zajmą pierwsze trzy miejsca.

10. Zorganizowanie w ramach ogólnoszkolnego dnia sportu międzyklasowych rozgrywek sportowych, w kilku wybranych dyscyplinach.

 

Małgorzata Sawczuk

 

Trzymajcie za nas kciuki!!!

Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

20 i 21 stycznia gościliśmy w naszej szkole posterunkowego Ireneusz Rychlińskiego, który przeprowadził zajęcia profilaktyczne i wychowawcze z uczniami klas Ia, Ib, IIa, IIb i IIc. Tematem zajęć były "bezpieczne ferie". Uczniowie z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w tych zajęciach.
Pedagog klas I- IV

XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek

XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek

Przedstawiamy Państwu listę uczestników i kolejność występów oraz przybliżony czas XV Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w Reczu 22 stycznia 2020 roku.

W razie niejasności lub braku uczestnika na liście proszę kontaktować się pod numerem telefonu 95 765 40 67.

Pozdrawiamy, Organizatorzy.

 

LISTA UCZESTNIKÓW

XV REGIONALNEGO FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK RECZ 2020

WOŚP Recz 2020

Festiwal Kolęd i Pastorałek

W środę 15 stycznia w Węgorzynie odbył sie XIII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Naszą Szkołę reprezentowała silna grupa wokalistek: Maja Kwieciarz, Anastazja Owsicka, Patrycja Myczkowska, Julia Sankowska , Hania Sankowska, Nadia Kozina, Zosia Gryczewska, Hania Gryczewska. Dziewczyny zaprezentowały sie bardzo dobrze, można powiedzieć śpiewająco ...
Jury Festiwalu postanowiło wyróżnić Patrycję Myczkowską (kategoria klas I-III), a trzecie miejsce w swojej kategorii (klasy VII-VIII) zdobyła Hania Gryczewska. Drugie miejsce w Festiwalu w swojej kategorii (klasy IV-VI) zajęła Zosia Gryczewska. Pozostałe dziewczęta otrzymały upominki i dyplomy za udział. Wszystkim gratulujemy.
W piątek 17 stycznia Patrycja, Nadia, Hania Sankowska, Zosia oraz Hania Gryczewska, a także nasza absolwentka Wiktoria Spieler będą reprezentowały Recz w Konkursie w Ińsku, a już 22 stycznia w Reczu odbędzie się XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Recz 2020.

Wspominamy i dziękujemy.

Wspominamy i dziękujemy…

„Wieczór Kolęd” za nami. Co roku rozpoczynamy czas świąteczny występami wprowadzającymi nas w nastrój Bożego Narodzenia. Dni szybko przeminęły, nam zostały wspomnienia, zdjęcia…

 

Bardzo dużo osób przyczyniło się do kolejnego, pełnego przyjemnej atmosfery „Wieczoru Kolęd”.

 

Uroczystość odbywa się cyklicznie dzięki pomysłowi p. Rozalii Ligus – pierwszej dyrektor dawnego Gimnazjum im. Adolfa Długosza w Reczu , a do organizacji przyłączył się Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu z inicjatywy p. Agnieszki Koźbiał.

 

Życzenia świąteczne wszystkim mieszkańcom oraz gościom złożył burmistrz Recza p. Wiesław Łoński, a „Wieczór Kolęd” 2019 rozpoczęli dyrektorzy: Szkoły Podstawowej w Reczu – p. Maciej Gryczewski oraz MGKiS – p. Jacek Demczur, witając obecnych na widowni.

 

W tym roku tradycyjnie zaczęliśmy „hymnem” „Na wilię” w wykonaniu zespołu gitarowo – wokalnego. Zaśpiewały: Nadia Kozina, Zosia Gryczewska i Hania Gryczewska, a zagrały na gitarach: Marta Cierpiał, Julia Emilianowicz, Maja Dziadak, Hania Więcek, Wiktoria Stachańska oraz na ukulele: Zuzia Żułtaszek, Julia Maciejewska, Zuzia Sumara.

Na dzwonkach chromatycznych utwór „Gdy śliczna Panna” oraz „Lulajże Jezuniu” grali uczniowie czwartych klas: Julia Bosak, Weronika Janik, Marika Kuś, Laura Paluszewska, Aleksandra Szymczak, Maja Dobies, Zosia Papierska, Wanesa Jusińska. Uczennice z klasy IIa – Łucja Dziubczyńska, Hanna Wieliczko, Hanna Zając – również na dzwonkach zagrały kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.

 

Wierszem i pięknymi słowami p. wicedyrektor – Barbara Tomicz – wprowadziła nas we wspólne kolędowanie: „To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu wieków, pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku”.

 

Przed publicznością wystąpili: Maja Kwieciarz („Opowieść gwiazdki”), klasa II a z rodzicami i wychowawczynią  p. Dagmarą  Mikułą („Józefie, stajenki nie szukaj”, „Skrzypi wóz”, „Tylko jedna jest taka noc”), Patrycja Myczkowska („Wolne krzesło przy stole”), Julia Sankowska („Kolęda Maryi”) z mamą p. Wioletą Sankowską („Maleńką miłość”), Anastazja Owsicka z mamą p. Katarzyną Owsicką („Nie było miejsca”), Hania Sankowska („Babci zegar”), Zosia Papierska, Julia Bosak, Weronika Janik i Michał Maciejewski ( „Boże Narodzenie” - tekst napisał ks. Sławomir Kokorzycki, muzykę skomponował p. Włodzimierz Kubacki), Nadia Kozina („Ta święta noc”), Zosia Gryczewska („Mario, czy Ty wiesz”), Hanna Gryczewska ( „Pierwsza gwiazda”), Adriana Hryniewicz („Cicha noc”), Joanna Stąporek z tatą p. Arturem Stąporkiem („Gdy się Chrystus rodzi”, „Idzie zima”), Wiktoria Spieler („Mizerna cicha”, „Cisza i gwiazdy”), Suszona Żurawina w składzie: Barbara Tomicz, Wioleta Sankowska, Aleksandra Gryczewska, Maciej Gryczewski, Artur Stąporek, Piotr Pawłowski, Grzegorz Jurkiewicz („Krok po kroku, krok po kroczku idą święta” – tekst Piotr Pawłowski, muzyka na wzór piosenki świątecznej wykonywanej przez dziennikarzy radiowej trójki).

 

Do tego, aby „Wieczór Kolęd” otaczał nas swoją atmosferą, przyczynia się wiele osób:

 

- dyrektor SP p. Maciej Gryczewski oraz dyrektor MGOKiS p. Jacek Demczur

 

- p. Ewa Kociuba i p. Grzegorz Jurkiewicz – muzyka i przygotowanie występujących

 

- Rada Rodziców - przygotowanie poczęstunku

 

- dekoracje i scenografia: p. Marcela Kozina oraz p. Monika Olender – Zań, a także p. Justyna Sawka, p. Dorota Rakowska, p. Bogumiła Hołub, p. Joanna Bednarczyk, p. Katarzyna Brzozowska, p. Artur Stąporek, p. Grzegorz Tatyrża, p. Marlena Manikowska, p. Anna Baut, p. Marzena Wardulińska, p. Marek Jarzębiński, kl. 7a, 7b, 8b, 8c, Wiktoria Jurkiewicz, Wiktoria Kruk, Szymon Sumara, Jakub Sumara

 

- p. Artur Stąporek - multimedia

 

- osoby pomagające przy poczęstunku: Basia Stanik, Roksana Pietrzak, Aleksandra Cybulska, Ada Grotkowska, Wanessa Duda, Wiktoria Rumbuć

 

- pomoc przy organizacji: p. Jolanta Kokorzycka, p. Bernadeta Śliwińska, Hania Kuźmicz, Hanna Kudełka i Zuzanna Sumara

 

- leśniczy Leśnictwa Recz - p. Marcin Szczota – choinki

 

- Aleksandra Tomicz – prowadzenie

 

- Julia Maciejewska, p. Dorota Rakowska oraz p. Piotr Bohdziewicz – fotorelacja

 

Za rok spotkamy się znowu i dziękujemy wszystkim, którzy uświetnili swoją obecnością Wieczór Kolęd 2019.

A. Gryczewska

XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Recz 2020

XV REGIONALNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK RECZ 2020

Zmiana terminu Festiwalu!

 

Szanowni Państwo Instruktorzy, Drodzy Uczestnicy!

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zainteresowanych – uczestników i ich instruktorów – postanowiliśmy zmienić termin XV Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Recz 2020. W zaplanowanym przez nas terminie - 17 stycznia br. - odbywa się również XIV Zachodniopomorski Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Ińsku.

Zmiana terminu XV Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Recz 2020 umożliwi większej liczbie wokalistów sprawdzić się w formule konkursowej w tych dwóch artystycznych wydarzeniach.

 

Wobec powyższego informujemy, że XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Recz 2020 odbędzie się w dniu 22 stycznia 2020 r. (środa) o godz. 9.30 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Reczu przy ul. Ratuszowej 29.


Zmiana terminu XV Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Recz 2020 powoduje również zmianę terminu zgłoszeń do tego konkursu. Termin zgłoszeń przedłużamy do dnia 17 stycznia 2020 r. Listy uczestników zostaną opublikowane na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Reczu w dniu 20 stycznia 2020 r.

 

Wszystkie informacje związane ze zgłaszaniem uczestników znajdują się na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Reczu.

Z poważaniem

Organizatorzy

 

Poniżej znajduje się regulamin i karta zgłoszenia

 

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU DOBROWOLNEJ ZGODY

 


Obiady - styczeń 2020

U w a g a !

 

Cena obiadów w styczniu 2020r.:  

- dla uczniów     - 95,00 zł

Termin płatności do 15.01.2020r.

 

 

Gmina Recz Szkoła Podstawowa im. St. Czarnieckiego

ul. Ratuszowa 29

73-210 Recz

Nr konta  90 8359 0005 0041 4940 2002 0001

Wygenerowano w sekund: 0.02
688,790 unikalne wizyty